lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Астра
(50529) 15.10.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
109
КК Астра
62
(24:12, 35:16, 27:14, 23:20)
15.10.2017
13:00:00
Хала Слодес
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић. Делегат:

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5