lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
1.БКК Раднички141221173:90026
2.КК Беко141221212:93726
3.КК Земун Фитофармација141131243:101925
4.КК Торлак13112974:81824
5.КК Борча14951128:108923
6.КК Слодес14771131:102521
7.КК Борац Земун14681110:109920
8.КК Баск144101066:124918
9.КК Рас13581045:104818
10.КК Житко Баскет144101017:129118
11.КК Астра14212943:123116
12.КК Раднички (Обреновац)14014984:132014
50611 КК Слодес : КК Беко
24.02.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Саша Крсмановић, Александар Бошковић, Делегат: Никола Шошкић
50612 КК Рас : КК Раднички (Обреновац)
25.02.2018
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Марко Перовић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Ђорђе Илић
50613 КК Борац Земун : КК Торлак
24.02.2018
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Ружић
50614 КК Земун Фитофармација : КК Астра
23.02.2018
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милан Костић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Тодоровић
50615 КК Житко Баскет : КК Баск
01.01.2018
Стеван Рашинац, Лука Максимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
50616 КК Борча : БКК Раднички
25.02.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Крал, Данило Петковић, Делегат: Владимир Живановић
50527 КК Раднички (Обреновац) : БКК Раднички 67 : 93
(15:26, 9:19, 18:36, 25:12)
13.10.2017
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милан Костић, Саша Крсмановић, Делегат: Братислав Димић
50528 КК Беко : КК Торлак 77 : 69
(20:16, 16:20, 24:14, 17:19)
14.10.2017
19:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Александар Савић, Александар Бошковић, Делегат: Ђорђе Илић
50529 КК Слодес : КК Астра 109 : 62
(24:12, 35:16, 27:14, 23:20)
15.10.2017
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић, Делегат: Милан Кумбара
50530 КК Рас : КК Баск 78 : 84
(18:21, 24:24, 21:19, 15:20)
15.10.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Стеван Рашинац, Душан Марчетић, Делегат: Милан Тодоровић
50531 КК Борац Земун : КК Борча 93 : 94
(22:24, 22:17, 20:15, 10:18, 19:20)
15.10.2017
16:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
50532 КК Земун Фитофармација : КК Житко Баскет 116 : 74
(29:12, 20:17, 28:25, 39:20)
18.10.2017
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Пајић, Марко Рајчић, Делегат: Владимир Игњатовић
50533 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 61 : 96
(15:27, 15:34, 20:21, 11:14)
21.10.2017
14:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Милош Димитријевић, Петар Крал, Делегат: Никола Томић
50534 КК Борча : КК Земун Фитофармација 81 : 95
(30:34, 18:22, 19:17, 14:22)
22.10.2017
15:00
Стадион БСК Борча ( ЈНА 1/А)
Стеван Рашинац, Александар Бошковић, Делегат: Слободан Тодоровић
50535 КК Баск : КК Борац Земун 76 : 83
(17:18, 14:25, 32:20, 13:20)
21.10.2017
16:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Рајчић, Милан Костић, Делегат: Миодраг Цветковић
50536 КК Астра : КК Рас 78 : 84
(21:32, 18:12, 25:18, 14:22)
22.10.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Слободан Павлица, Данило Петковић, Делегат: Никола Шошкић
50537 КК Торлак : КК Слодес 67 : 64
(14:14, 21:14, 16:20, 9:12, 7:4)
21.10.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Слободан Стефановић, Марко Шошкић, Делегат: Зоран Ружић
50538 БКК Раднички : КК Житко Баскет 97 : 63
(19:12, 29:17, 19:19, 30:15)
21.10.2017
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милан Милановић, Милош Ђурђић, Делегат: Урош Чукић
50539 КК Беко : БКК Раднички 78 : 70
(29:10, 11:23, 12:9, 26:28)
28.10.2017
17:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Милан Костић, Александар Бошковић, Делегат: Братислав Димић
50540 КК Слодес : КК Раднички (Обреновац) 100 : 75
(26:17, 29:16, 20:28, 25:14)
28.10.2017
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Слободан Стефановић, Душан Марчетић, Делегат: Владимир Игњатовић
50541 КК Рас : КК Торлак 64 : 65
(14:22, 24:12, 9:18, 17:13)
29.10.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Слободан Павлица, Боривоје Ружић, Делегат: Предраг Ђикановић
50542 КК Борац Земун : КК Астра 95 : 79
(19:16, 27:22, 26:19, 23:22)
28.10.2017
15:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Савић, Данило Петковић, Делегат: Ђорђе Илић
50543 КК Земун Фитофармација : КК Баск 83 : 78
(16:13, 23:17, 20:31, 24:17)
28.10.2017
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Стеван Рашинац, Делегат: Милан Кумбара
50544 КК Житко Баскет : КК Борча 81 : 86
(18:13, 19:19, 17:30, 27:24)
31.10.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Драган Јаковљевић, Немања Пајић, Делегат: Зоран Божовић
50545 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 78 : 111
(11:22, 20:42, 23:21, 24:26)
05.11.2017
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Прица, Никола Ђокић, Делегат: Миодраг Алексић
50546 КК Беко : КК Слодес 102 : 60
(31:16, 23:12, 27:21, 21:11)
03.11.2017
21:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Стеван Рашинац, Александар Савић, Делегат: Никола Томић
50547 КК Баск : КК Житко Баскет 82 : 85
(15:20, 27:27, 18:23, 22:15)
04.11.2017
13:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Слободан Стефановић, Петар Милановић, Делегат: Зоран Ружић
50548 КК Астра : КК Земун Фитофармација 64 : 73
(9:19, 21:20, 21:13, 13:21)
05.11.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Петар Крал, Дамир Дујаковић, Делегат: Владимир Живановић
50549 КК Торлак : КК Борац Земун 70 : 57
(17:8, 22:14, 19:21, 12:14)
04.11.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Слободан Павлица, Небојша Перовић, Делегат: Милан Тодоровић
50550 БКК Раднички : КК Борча 92 : 90
(31:24, 22:27, 8:20, 31:19)
04.11.2017
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Саша Крсмановић, Боривоје Ружић, Делегат: Слободан Тодоровић
50551 КК Слодес : БКК Раднички 74 : 78
(17:17, 21:22, 18:11, 18:28)
12.11.2017
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Пајић, Марко Шошкић, Делегат: Урош Чукић
50552 КК Рас : КК Беко 65 : 74
(17:20, 14:18, 25:22, 9:14)
12.11.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Александар Бошковић, Душан Марчетић, Делегат: Ђорђе Илић
50553 КК Борац Земун : КК Раднички (Обреновац) 96 : 65
(21:20, 29:6, 30:19, 16:20)
12.11.2017
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Никола Шошкић
50554 КК Земун Фитофармација : КК Торлак 79 : 84
(16:17, 25:21, 18:15, 20:31)
12.11.2017
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Слободан Павлица, Лука Максимовић, Делегат: Братислав Димић
50555 КК Житко Баскет : КК Астра 97 : 84
(23:32, 24:14, 28:19, 22:19)
14.11.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Милан Костић, Милош Димитријевић, Делегат: Миодраг Цветковић
50556 КК Борча : КК Баск 87 : 75
(21:26, 9:19, 33:9, 24:21)
12.11.2017
14:30
Стадион БСК Борча ( ЈНА 1/А)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Владимир Игњатовић
50557 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун Фитофармација 81 : 103
(26:28, 22:26, 18:18, 15:31)
19.11.2017
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Драган Јаковљевић, Петар Крал, Делегат: Милан Кумбара
50558 КК Беко : КК Борац Земун 96 : 81
(22:22, 31:12, 26:25, 17:22)
18.11.2017
14:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Саша Крсмановић, Петар Милановић, Делегат: Зоран Ружић
50559 КК Слодес : КК Рас 73 : 70
(21:18, 24:15, 17:21, 11:16)
19.11.2017
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Слободан Павлица, Марко Перовић, Делегат: Предраг Ђикановић
50560 КК Астра : КК Борча 45 : 78
(20:18, 12:19, 6:14, 7:27)
19.11.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Пајић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Божовић
50561 КК Торлак : КК Житко Баскет 87 : 62
(27:16, 29:20, 13:7, 18:19)
18.11.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Слободан Стефановић, Милан Костић, Делегат: Миодраг Алексић
50562 БКК Раднички : КК Баск 100 : 63
(33:9, 20:20, 29:18, 18:16)
18.11.2017
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Александар Савић, Данило Петковић, Делегат: Владимир Живановић
50563 КК Рас : БКК Раднички 62 : 75
(15:20, 13:19, 17:20, 17:16)
26.11.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Милош Ђурђић, Саша Крсмановић, Делегат: Никола Шошкић
50564 КК Борац Земун : КК Слодес 62 : 72
25.11.2017
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић, Делегат: Никола Томић
50565 КК Земун Фитофармација : КК Беко 74 : 92
(16:14, 19:35, 23:22, 16:21)
25.11.2017
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Слободан Павлица, Милан Костић, Делегат: Владимир Игњатовић
50566 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац) 85 : 80
(25:26, 17:21, 20:17, 23:16)
30.11.2017
21:15
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Петар Крал, Душан Марчетић, Делегат: Урош Чукић
50567 КК Борча : КК Торлак 57 : 71
(18:18, 7:16, 20:17, 12:20)
26.11.2017
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Александар Бошковић, Делегат: Милан Тодоровић
50568 КК Баск : КК Астра 87 : 70
(24:22, 17:13, 24:14, 22:21)
25.11.2017
13:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Немања Пајић, Марко Шошкић, Делегат: Слободан Тодоровић
50569 КК Раднички (Обреновац) : КК Борча 83 : 95
(18:20, 15:28, 25:21, 25:26)
03.12.2017
19:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Саша Крсмановић, Дамир Дујаковић, Делегат: Ђорђе Илић
50570 КК Беко : КК Житко Баскет 106 : 50
(29:15, 31:10, 24:12, 22:13)
03.12.2017
18:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Милош Прица, Милош З. Димитријевић, Делегат: Братислав Димић
50571 КК Слодес : КК Земун Фитофармација 75 : 76
(21:26, 20:18, 13:16, 21:16)
02.12.2017
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Димитријевић, Петар Крал, Делегат: Миодраг Цветковић
50572 КК Рас : КК Борац Земун 91 : 89
(20:20, 24:16, 18:22, 29:31)
03.12.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Слободан Павлица, Александар Бошковић, Делегат: Миодраг Алексић
50573 КК Торлак : КК Баск 81 : 50
(23:15, 20:8, 13:19, 25:8)
02.12.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Милош Ђурђић, Никола Ђокић, Делегат: Зоран Ружић
50574 БКК Раднички : КК Астра 90 : 43
(17:10, 23:13, 27:9, 23:11)
02.12.2017
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Александар Савић, Небојша Перовић, Делегат: Милан Кумбара
50575 КК Борац Земун : БКК Раднички 76 : 72
(16:17, 25:16, 11:18, 24:21)
10.12.2017
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Бошковић, Марко Шошкић, Делегат: Урош Чукић
50576 КК Земун Фитофармација : КК Рас 111 : 72
(26:21, 29:17, 30:18, 26:16)
08.12.2017
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Пајић, Данило Петковић, Делегат: Никола Шошкић
50577 КК Житко Баскет : КК Слодес 89 : 88
(24:25, 18:24, 23:18, 24:21)
12.12.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Милош Ђурђић, Лука Максимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
50578 КК Борча : КК Беко 66 : 84
(14:23, 15:25, 15:23, 22:13)
14.12.2017
20:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Душан Марчетић, Делегат: Владимир Живановић
50579 КК Баск : КК Раднички (Обреновац) 88 : 82
(24:19, 22:25, 9:22, 33:16)
10.12.2017
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Слободан Павлица, Марко Перовић, Делегат: Зоран Божовић
50580 КК Астра : КК Торлак 59 : 85
(12:21, 17:29, 15:17, 15:18)
10.12.2017
20:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић, Делегат: Владимир Игњатовић
50581 КК Раднички (Обреновац) : КК Астра 78 : 91
(21:34, 13:18, 19:20, 25:19)
17.12.2017
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Димитријевић, Данило Петковић, Делегат: Милан Тодоровић
50582 КК Беко : КК Баск 111 : 71
(29:22, 26:25, 24:13, 32:11)
17.12.2017
18:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Душан Марчетић, Стеван Гуџулић, Делегат: Братислав Димић
50583 КК Слодес : КК Борча 68 : 77
(17:20, 19:18, 13:17, 19:22)
17.12.2017
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Прица, Саша Крсмановић, Делегат: Никола Томић
50584 КК Рас : КК Житко Баскет 87 : 80
(22:27, 24:13, 22:19, 19:21)
17.12.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Стеван Рашинац, Павле Шипка, Делегат: Слободан Тодоровић
50585 КК Борац Земун : КК Земун Фитофармација 55 : 73
(11:16, 14:16, 17:20, 13:21)
16.12.2017
16:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Петар Крал, Делегат: Зоран Ружић
50586 БКК Раднички : КК Торлак 71 : 59
(17:16, 22:20, 12:15, 20:8)
16.12.2017
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милан Костић, Александар Савић, Делегат: Миодраг Алексић
50587 КК Земун Фитофармација : БКК Раднички 78 : 80
(24:22, 25:22, 14:13, 15:23)
23.12.2017
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стеван Рашинац, Александар Бошковић, Делегат: Ђорђе Илић
50588 КК Житко Баскет : КК Борац Земун 76 : 86
(20:21, 18:20, 17:19, 21:26)
26.12.2017
21:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Немања Пајић, Марко Перовић, Делегат: Милан Кумбара
50589 КК Борча : КК Рас 83 : 72
(18:24, 15:13, 29:21, 21:14)
24.12.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Милош Прица, Никола Ђокић, Делегат: Урош Чукић
50590 КК Баск : КК Слодес 83 : 109
(20:25, 22:28, 17:29, 24:27)
21.12.2017
15:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Драган Јаковљевић, Дамир Дујаковић, Делегат: Никола Шошкић
50591 КК Астра : КК Беко 62 : 94
(22:27, 10:27, 13:18, 17:22)
22.12.2017
20:30
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Боривоје Ружић, Небојша Перовић, Делегат: Владимир Живановић
50592 КК Торлак : КК Раднички (Обреновац) 97 : 63
(26:9, 21:19, 27:16, 23:19)
23.12.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Слободан Павлица, Петар Милановић, Делегат: Миодраг Цветковић
50593 КК Житко Баскет : КК Земун Фитофармација 68 : 102
(19:23, 15:31, 13:27, 21:21)
13.02.2018
21:25
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Савић, Стеван Гуџулић, Делегат: Предраг Ђикановић
50594 КК Борча : КК Борац Земун 82 : 74
(12:22, 17:8, 15:17, 21:18, 17:9)
02.02.2018
15:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Крал, Милош З. Димитријевић, Делегат: Миодраг Алексић
50595 КК Баск : КК Рас 90 : 87
(19:15, 18:16, 20:23, 20:23, 13:10)
04.02.2018
13:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Слободан Стефановић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Тодоровић
50596 КК Астра : КК Слодес 61 : 93
(16:32, 10:29, 17:15, 18:17)
03.02.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Марко Перовић, Делегат: Владимир Игњатовић
50597 КК Торлак : КК Беко 76 : 56
(22:18, 29:13, 12:12, 13:13)
03.02.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Драган Јаковљевић, Милош Димитријевић, Делегат: Братислав Димић
50598 БКК Раднички : КК Раднички (Обреновац) 86 : 58
(26:18, 16:8, 23:18, 21:14)
03.02.2018
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Боривоје Ружић, Лука Максимовић, Делегат: Зоран Божовић
50599 КК Беко : КК Раднички (Обреновац) 92 : 53
(26:10, 17:9, 26:14, 23:20)
13.02.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Милан Костић, Петар Милановић, Делегат: Никола Шошкић
50600 КК Слодес : КК Торлак 59 : 63
(14:9, 21:18, 8:16, 16:20)
10.02.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Стеван Рашинац, Данило Петковић, Делегат: Ђорђе Илић
50601 КК Рас : КК Астра 102 : 68
(20:25, 33:16, 24:11, 25:16)
11.02.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Пајић, Марко Шошкић, Делегат: Милан Тодоровић
50602 КК Борац Земун : КК Баск 97 : 76
(24:10, 25:8, 22:21, 26:37)
10.02.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Никола Ђокић, Делегат: Владимир Живановић
50603 КК Земун Фитофармација : КК Борча 84 : 52
(24:17, 14:17, 25:12, 21:6)
10.02.2018
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Слободан Павлица, Милош Прица, Делегат: Зоран Ружић
50604 КК Житко Баскет : БКК Раднички 35 : 90
(9:27, 13:21, 6:23, 7:19)
10.02.2018
14:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Саша Крсмановић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Томић
50605 КК Раднички (Обреновац) : КК Слодес 60 : 87
(18:29, 13:18, 7:25, 22:15)
17.02.2018
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Слободан Стефановић, Милош Прица, Делегат: Миодраг Цветковић
50606 КК Борча : КК Житко Баскет 100 : 72
(30:16, 20:26, 25:12, 25:18)
18.02.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Слободан Павлица, Душан Марчетић, Делегат: Урош Чукић
50607 КК Баск : КК Земун Фитофармација 63 : 96
(13:18, 20:28, 6:31, 24:19)
17.02.2018
19:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Петар Крал, Боривоје Ружић, Делегат: Миодраг Алексић
50608 КК Астра : КК Борац Земун 77 : 66
(17:7, 17:22, 14:23, 29:14)
16.02.2018
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Димитријевић, Дамир Дујаковић, Делегат: Владимир Игњатовић
50609 КК Торлак : КК Рас
20.02.2018
19:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Александар Савић, Александар Бошковић, Делегат: Братислав Димић
50610 БКК Раднички : КК Беко 79 : 54
(21:9, 18:12, 21:16, 19:17)
17.02.2018
19:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић, Делегат: Зоран Божовић
50611 КК Слодес : КК Беко
24.02.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Саша Крсмановић, Александар Бошковић, Делегат: Никола Шошкић
50612 КК Рас : КК Раднички (Обреновац)
25.02.2018
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Марко Перовић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Ђорђе Илић
50613 КК Борац Земун : КК Торлак
24.02.2018
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Ружић
50614 КК Земун Фитофармација : КК Астра
23.02.2018
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милан Костић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Тодоровић
50615 КК Житко Баскет : КК Баск
01.01.2018
Стеван Рашинац, Лука Максимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
50616 КК Борча : БКК Раднички
25.02.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Крал, Данило Петковић, Делегат: Владимир Живановић