lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Рас - КК Беко
(50552) 12.11.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Рас
65
КК Беко
74
(17:20, 14:18, 25:22, 9:14)
12.11.2017
20:20:00
Спортски центар Раковица
Александар Бошковић, Душан Марчетић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5