lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Житко Баскет - КК Борча
(50544) 31.10.2017
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Житко Баскет
81
КК Борча
86
(18:13, 19:19, 17:30, 27:24)
31.10.2017
21:20:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Драган Јаковљевић, Немања Пајић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5