lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЛС   >   КК Беко - КК Црвена Звезда МТС
(50675) 08.10.2017
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЛС
КК Беко
79
КК Црвена Звезда МТС
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.10.2017
19:00:00
Баскет Цитy
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5