lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. степен   >   КК Визура - КК Астра
(51331) 14.10.2017
Јуниори/1. степен
КК Визура
86
КК Астра
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.10.2017
15:15:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5