lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. степен   >   КК Колеџ Београд - КК Витез
(51332) 14.10.2017
Јуниори/1. степен
КК Колеџ Београд
70
КК Витез
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.10.2017
10:00:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5