lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Рас - КК Земун Фитофармација
(51879) 03.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Рас
65
КК Земун Фитофармација
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.12.2017
15:35:00
Бранко Ћопић
Данко Гојковић, Димитрије Миладиновић. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5