lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Финални турнир   >   ЖКК Рас - ЖКК Гирл Баскет
(56531) 27.05.2018
Кадеткиње/Финални турнир
ЖКК Рас
67
ЖКК Гирл Баскет
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.05.2018
16:20:00
Бранко Ћопић
Немања Ковачевић, Марко Шошкић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5