lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Борча 2
(56625) 06.10.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
52
КК Борча 2
76
(11:25, 5:23, 15:21, 21:7)
06.10.2018
20:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Марко Пауновић, Филип Конатар. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5