lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар/Група 1
1.КК Борча 2220172:1154
2.КК Младеновац220163:1084
3.КК ЛА Баскет220174:1334
4.КК Жарково 2220165:1494
5.КК Веба Баскет202134:1612
6.КК Барајево Бамби202130:1602
7.КК Умка Џез202129:1732
8.КК Сава202112:1802
56633 КК Жарково 2 : КК Борча 2
19.10.2018
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
56634 КК Младеновац : КК Барајево Бамби
01.01.2018
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
56635 КК ЛА Баскет : КК Веба Баскет
21.10.2018
19:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Антоније Луковић, Делегат: Јован Чучуковић
56636 КК Умка Џез : КК Сава
01.01.2018
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Вукашин Курћубић
56625 КК Барајево Бамби : КК Борча 2 52 : 76
(11:25, 5:23, 15:21, 21:7)
06.10.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Пауновић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
56626 КК Жарково 2 : КК Веба Баскет 81 : 71
(20:14, 24:20, 18:14, 19:23)
06.10.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Петровић, Никола Милосављевић , Делегат: Жељко Делић
56627 КК Младеновац : КК Сава 83 : 45
(31:9, 21:17, 19:12, 12:7)
07.10.2018
18:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Илић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Тодоровић
56628 КК ЛА Баскет : КК Умка Џез 77 : 66
(15:14, 23:16, 14:21, 25:15)
06.10.2018
17:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Јоксимовић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Вукашин Курћубић
56629 КК Борча 2 : КК Умка Џез 96 : 63
(18:15, 26:21, 23:19, 29:8)
13.10.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Немања Илић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић
56630 КК Сава : КК ЛА Баскет 67 : 97
(17:25, 14:23, 16:22, 20:27)
14.10.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
56631 КК Веба Баскет : КК Младеновац 63 : 80
(17:21, 21:21, 12:24, 13:14)
14.10.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Тодоровић
56632 КК Барајево Бамби : КК Жарково 2 78 : 84
14.10.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Илић, Никола Мирковић, Делегат: Александар Вранеш
56633 КК Жарково 2 : КК Борча 2
19.10.2018
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
56634 КК Младеновац : КК Барајево Бамби
01.01.2018
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
56635 КК ЛА Баскет : КК Веба Баскет
21.10.2018
19:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Антоније Луковић, Делегат: Јован Чучуковић
56636 КК Умка Џез : КК Сава
01.01.2018
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Вукашин Курћубић