lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар/Група 2
1.КК Витез141311153:86627
2.КК Рас14951120:99723
3.КК Визура14861183:110422
4.КК Ас Баскет14861033:95522
5.КК Младост 214681002:105720
6.ШКК Звездара14681028:110220
7.КК Церак14410918:100318
8.КК Баск14212829:118216
56681 ШКК Звездара : КК Рас 87 : 82
(23:26, 16:21, 20:18, 28:17)
06.10.2018
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Лукић, Димитрије Стојановић, Делегат: Слободан Каличанин
56682 КК Баск : КК Визура 84 : 73
(31:18, 19:20, 15:17, 19:18)
07.10.2018
20:25
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Петар Јанковић
56683 КК Младост 2 : КК Церак 74 : 57
(15:22, 20:14, 20:8, 19:13)
06.10.2018
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Илић, Никола Мирковић, Делегат: Ненад Радосављевић
56684 КК Витез : КК Ас Баскет 64 : 52
(10:12, 23:14, 13:14, 18:12)
07.10.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Јоксимовић, Никола Ристић, Делегат: Јован Чучуковић
56685 КК Рас : КК Ас Баскет 84 : 61
(20:18, 13:20, 26:11, 25:12)
13.11.2018
21:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
Марко Пауновић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Милена Главан
56686 КК Церак : КК Витез 45 : 57
(18:20, 13:12, 4:11, 10:14)
14.10.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Милош Лукић, Александар Петровић, Делегат: Синиша Шарбајић
56687 КК Визура : КК Младост 2 98 : 95
(19:19, 28:29, 25:27, 26:20)
14.10.2018
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Димитрије Стојановић, Филип Конатар, Делегат: Милан Суботић
56688 ШКК Звездара : КК Баск 73 : 64
(27:7, 15:16, 19:25, 12:16)
14.10.2018
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Димитрије Миладиновић, Никола Ристић, Делегат: Светлана Миладинов
56689 КК Баск : КК Рас 52 : 63
(14:21, 9:16, 15:15, 14:11)
11.11.2018
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Попић, Александар Петровић, Делегат: Бојан Драшкић
56690 КК Младост 2 : ШКК Звездара 100 : 62
(27:21, 23:6, 29:12, 21:23)
20.10.2018
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Ристић, Никола Милосављевић , Делегат: Петар Јанковић
56691 КК Витез : КК Визура 92 : 82
(22:19, 25:20, 22:20, 23:23)
20.10.2018
16:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Ненад Радосављевић
56692 КК Ас Баскет : КК Церак 90 : 68
(24:13, 25:18, 22:14, 19:23)
11.11.2018
13:15
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Димитрије Миладиновић, Петар Димић, Делегат: Милан Суботић
56693 КК Рас : КК Церак 75 : 61
(10:16, 16:11, 26:16, 23:18)
30.10.2018
21:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Јоксимовић, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
56694 КК Визура : КК Ас Баскет 80 : 73
(18:16, 18:22, 20:21, 24:14)
28.10.2018
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Илић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Вранеш
56695 ШКК Звездара : КК Витез 56 : 82
(12:21, 18:23, 13:15, 13:23)
27.10.2018
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Попић, Лазар Костић, Делегат: Александар Тодоровић
56696 КК Баск : КК Младост 2 54 : 70
(13:17, 11:14, 18:17, 12:22)
28.10.2018
16:25
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Пауновић, Немања Гојовић, Делегат: Жељко Делић
56697 КК Младост 2 : КК Рас 80 : 73
(22:16, 20:20, 19:16, 19:21)
03.11.2018
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Јовановски, Момчило Лутовац, Делегат: Александар Тодоровић
56698 КК Витез : КК Баск 97 : 61
(24:20, 17:14, 29:13, 27:14)
03.11.2018
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Попић, Лазар Костић, Делегат: Слободан Каличанин
56699 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 80 : 72
(23:19, 15:25, 25:13, 17:15)
03.11.2018
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Немања Видаковић, Антоније Луковић, Делегат: Ненад Радосављевић
56700 КК Церак : КК Визура 64 : 90
(16:22, 11:20, 18:29, 19:19)
07.11.2018
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Видаковић, Урош Гвозденовић, Делегат: Јован Чучуковић
56701 КК Рас : КК Визура 103 : 92
(22:30, 27:20, 22:17, 32:25)
20.11.2018
21:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Лукић, Лука Драгомировић, Делегат: Жељко Делић
56702 ШКК Звездара : КК Церак 49 : 60
(9:17, 12:16, 22:12, 6:15)
17.11.2018
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Александар Јовановски, Филип Конатар, Делегат: Светлана Миладинов
56703 КК Баск : КК Ас Баскет 64 : 84
(22:21, 17:31, 9:19, 16:13)
18.11.2018
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Димитрије Миладиновић, Никола Милосављевић , Делегат: Вукашин Курћубић
56704 КК Младост 2 : КК Витез 67 : 73
(24:20, 10:17, 19:15, 14:21)
26.12.2018
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Илић, Лазар Костић, Делегат: Синиша Шарбајић
56705 КК Витез : КК Рас 71 : 59
(19:23, 19:9, 17:18, 16:9)
25.11.2018
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Лука Драгомировић, Делегат: Слободан Каличанин
56706 КК Ас Баскет : КК Младост 2 91 : 61
(16:22, 27:5, 24:19, 24:15)
24.11.2018
17:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Димитрије Стојановић, Момчило Лутовац, Делегат: Јован Чучуковић
56707 КК Церак : КК Баск 72 : 77
(17:17, 19:15, 17:18, 19:27)
25.11.2018
18:30
14. Октобар ( Гочка 40)
Марко Пауновић, Лазар Костић, Делегат: Александар Толић
56708 КК Визура : ШКК Звездара 90 : 89
(26:18, 19:26, 21:26, 24:19)
25.11.2018
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Петар Димић, Делегат: Петар Јанковић
56709 КК Рас : ШКК Звездара 83 : 71
(22:20, 24:10, 18:24, 19:17)
02.12.2018
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Марко Пауновић, Лазар Костић, Делегат: Светлана Миладинов
56710 КК Визура : КК Баск 102 : 46
(32:10, 21:14, 26:10, 23:12)
04.12.2018
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Видаковић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
56711 КК Церак : КК Младост 2 77 : 50
(16:18, 25:13, 13:10, 23:9)
02.12.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Ристић, Лука Драгомировић, Делегат: Милена Главан
56712 КК Ас Баскет : КК Витез 71 : 83
(14:25, 24:23, 20:20, 13:15)
01.12.2018
15:10
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Милош Лукић, Урош Гвозденовић, Делегат: Синиша Шарбајић
56713 КК Ас Баскет : КК Рас 62 : 63
(20:16, 24:17, 9:15, 9:15)
09.12.2018
18:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Милош Јоксимовић, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
56714 КК Витез : КК Церак 81 : 58
(19:13, 11:13, 31:21, 20:11)
08.12.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Лукић, Немања Гојовић, Делегат: Жељко Делић
56715 КК Младост 2 : КК Визура 56 : 86
(18:20, 6:27, 21:12, 11:27)
09.12.2018
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Јовановски, Александар Петровић, Делегат: Петар Јанковић
56716 КК Баск : ШКК Звездара 85 : 93
(23:19, 15:11, 18:19, 20:27, 9:17)
09.12.2018
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Димитрије Миладиновић, Лука Драгомировић, Делегат: Јован Чучуковић
56717 КК Рас : КК Баск 102 : 49
(27:16, 25:9, 28:8, 22:16)
15.12.2018
13:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
Немања Видаковић, Лука Максић, Делегат: Бојан Драшкић
56718 ШКК Звездара : КК Младост 2 111 : 74
(25:19, 32:14, 31:24, 23:17)
15.12.2018
16:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Лазар Костић, Урош Гвозденовић, Делегат: Милена Главан
56719 КК Визура : КК Витез 99 : 96
(21:32, 32:16, 25:26, 21:22)
28.12.2018
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Лукић, Филип Конатар, Делегат: Александар Вранеш
56720 КК Церак : КК Ас Баскет 64 : 58
(16:7, 19:12, 18:18, 11:21)
15.12.2018
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Александар Јовановски, Петар Димић, Делегат: Александар Тодоровић
56721 КК Церак : КК Рас 77 : 84
22.12.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Милош Лукић, Лука Драгомировић, Делегат: Слободан Каличанин
56722 КК Ас Баскет : КК Визура 70 : 68
(25:20, 16:20, 17:14, 12:14)
23.12.2018
11:50
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Илић, Антоније Луковић, Делегат: Борко Павловић
56723 КК Витез : ШКК Звездара 90 : 47
(21:9, 17:11, 30:15, 22:12)
23.12.2018
17:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Попић, Никола Ристић, Делегат: Александар Тодоровић
56724 КК Младост 2 : КК Баск 82 : 48
(26:11, 20:12, 23:16, 13:9)
22.12.2018
16:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Пауновић, Петар Димић, Делегат: Милан Суботић
56725 КК Рас : КК Младост 2 70 : 74
(14:18, 16:18, 18:12, 22:26)
27.01.2019
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Антоније Луковић, Лука Драгомировић, Делегат: Александар Вранеш
56726 КК Баск : КК Витез 31 : 91
(6:27, 11:30, 5:10, 9:24)
27.01.2019
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Предраг Несторовић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Синиша Шарбајић
56727 ШКК Звездара : КК Ас Баскет 62 : 69
(18:15, 10:25, 20:9, 14:20)
27.01.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Попић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Толић
56728 КК Визура : КК Церак 84 : 62
(21:16, 23:15, 17:17, 23:14)
30.01.2019
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Пауновић, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
56729 КК Визура : КК Рас 71 : 98
(22:30, 22:19, 13:23, 14:26)
03.02.2019
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Јовановски, Предраг Несторовић, Делегат: Милан Суботић
56730 КК Церак : ШКК Звездара 75 : 80
(18:14, 12:16, 17:13, 19:23, 9:14)
02.02.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Александар Петровић, Момчило Лутовац, Делегат: Ненад Радосављевић
56731 КК Ас Баскет : КК Баск 102 : 60
(24:11, 31:22, 24:15, 23:12)
30.01.2019
21:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Милош Лукић, Никола Ристић, Делегат: Светлана Миладинов
56732 КК Витез : КК Младост 2 87 : 57
(24:12, 28:16, 11:18, 24:11)
08.02.2019
18:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Каличанин
56733 КК Рас : КК Витез 81 : 89
(15:21, 18:20, 26:18, 16:16, 6:14)
09.02.2019
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Жељко Делић
56734 КК Младост 2 : КК Ас Баскет 62 : 70
(22:20, 14:10, 14:17, 12:23)
10.02.2019
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Ристић, Филип Конатар, Делегат: Милена Главан
56735 КК Баск : КК Церак 54 : 78
(18:16, 14:26, 11:14, 11:22)
09.02.2019
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Попић, Лука Драгомировић, Делегат: Петар Јанковић
56736 ШКК Звездара : КК Визура 76 : 68
(21:20, 16:14, 19:12, 20:22)
14.02.2019
19:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Марко Пауновић, Никола Милосављевић , Делегат: Вукашин Курћубић