lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Витез - КК Младост 2
(56732) 08.02.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Витез
87
КК Младост 2
57
(24:12, 28:16, 11:18, 24:11)
08.02.2019
18:15:00
Балон КК Сава
Марко Пауновић, Немања Гојовић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5