lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Борча 2 - КК Веба Баскет
(56645) 17.11.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Борча 2
90
КК Веба Баскет
60
(19:12, 19:22, 27:10, 25:16)
17.11.2018
17:25:00
Јован Ристић
Антоније Луковић, Петар Димић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5