lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Жарково 2 - КК Умка Џез
(56647) 16.11.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Жарково 2
75
КК Умка Џез
62
(13:19, 24:16, 14:15, 24:12)
16.11.2018
17:20:00
Хала спортова Жарково
Димитрије Стојановић, Лука Максић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5