lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Сава БТЦ
(56646) 17.11.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
55
КК Сава БТЦ
70
(16:20, 14:13, 16:19, 9:18)
17.11.2018
15:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Марко Пауновић, Никола Ристић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5