lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Младеновац
(56662) 16.12.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
50
КК Младеновац
95
(13:26, 11:27, 12:27, 14:15)
16.12.2018
16:45:00
Балон средње школе (Барајево)
Милош Попић, Стефан Дојчиновић. Делегат: Синиша Шарбајић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5