lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Жарково 2
(56632) 14.10.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
78
КК Жарково 2
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.10.2018
15:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Илић, Никола Мирковић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5