lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Борча 2 - КК Умка Џез
(56629) 13.10.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Борча 2
96
КК Умка Џез
63
(18:15, 26:21, 23:19, 29:8)
13.10.2018
17:20:00
Јован Ристић
Немања Илић, Петар Димић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5