lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК ЛА Баскет
(56639) 28.10.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
76
КК ЛА Баскет
87
(25:27, 18:15, 17:22, 16:23)
28.10.2018
15:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Димитрије Миладиновић, Петар Димић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5