lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Веба Баскет - КК Барајево Бамби
(56652) 29.11.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Веба Баскет
84
КК Барајево Бамби
60
(26:16, 25:11, 21:14, 12:19)
29.11.2018
19:25:00
Балон Мајдан
Александар Јовановски, Урош Гвозденовић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5