lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Веба Баскет
(56680) 25.01.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
66
КК Веба Баскет
75
(17:23, 13:15, 19:15, 17:22)
25.01.2019
21:15:00
Балон средње школе (Барајево)
Александар Јовановски, Немања Гојовић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5