lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Сава БТЦ - КК Младеновац
(56655) 01.12.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Сава БТЦ
62
КК Младеновац
72
(18:15, 12:31, 13:15, 19:11)
01.12.2018
13:00:00
Балон КК Сава
Немања Илић, Лука Максић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5