lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Визура
(56831) 28.09.2018
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Црвена Звезда МТС
105
КК Визура
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.09.2018
16:00:00
Баскет Цитy
Немања Ковачевић, Душан Марчетић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5