lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Динамик БГ - КК Земун
(56832) 28.09.2018
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Динамик БГ
63
КК Земун
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.09.2018
18:15:00
Баскет Цитy
Никола Милорадовић, Никола Стошић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5