lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   БКК Раднички - КК Торлак
(56869) 03.11.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
БКК Раднички
96
КК Торлак
70
(19:25, 30:11, 24:17, 23:17)
03.11.2018
17:00:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Александар Бошковић, Филип Балешевић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5