lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
1.БКК Раднички981787:60017
2.КК Слодес880723:51816
3.КК Борац Земун862628:57614
4.КК Беко862676:53714
5.КК Борча945707:69113
6.КК Раднички (Обреновац)844669:68012
7.КК Еко Спорт826584:67210
8.КК Барајево734471:53210
9.КК Житко Баскет826545:68410
10.КК Торлак716523:6318
11.КК Астра808519:7118
56894 КК Борча : КК Еко Спорт
14.12.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Никола Видаковић, Делегат: Милан Тодоровић
56895 КК Слодес : КК Борац Земун
15.12.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Бошковић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Шошкић
56896 КК Торлак : КК Астра
15.12.2018
12:50
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Милош Димитријевић, Филип Балешевић, Делегат: Владимир Живановић
56897 КК Житко Баскет : КК Барајево
18.12.2018
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Крал, Марко Шошкић, Делегат: Слободан Павлица
56898 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко
15.12.2018
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Марко Перовић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Никола Томић
БКК Раднички - слободна екипа
56887 БКК Раднички : КК Раднички (Обреновац) 98 : 73
(22:21, 24:21, 27:14, 25:17)
13.10.2018
16:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Марко Шошкић, Марко Перовић, Делегат: Урош Чукић
56888 КК Борча : КК Беко 72 : 80
(17:24, 15:20, 22:19, 18:17)
12.10.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Крал, Павле Шипка, Делегат: Владимир Живановић
56890 КК Торлак : КК Еко Спорт 85 : 75
(22:18, 24:21, 19:17, 20:19)
13.10.2018
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Милош Ђурђић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Зоран Божовић
56891 КК Житко Баскет : КК Борац Земун 67 : 89
(18:22, 12:27, 23:19, 14:21)
14.10.2018
14:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Саша Крсмановић, Милош Прица, Делегат: Никола Томић
56892 КК Барајево : КК Астра 74 : 65
(10:16, 15:13, 29:13, 20:23)
14.10.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Небојша Перовић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
КК Слодес - слободна екипа
56881 БКК Раднички : КК Борча 74 : 63
(16:6, 18:31, 20:13, 20:13)
21.10.2018
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Димитријевић, Петар Милановић, Делегат: Миодраг Алексић
56882 КК Борац Земун : КК Барајево 70 : 58
(19:18, 22:17, 17:12, 12:11)
20.10.2018
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
56883 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет 80 : 66
(15:17, 23:11, 17:16, 25:22)
21.10.2018
17:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Шошкић
56885 КК Беко : КК Слодес 78 : 83
(21:21, 26:20, 18:24, 13:18)
19.10.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Марко Шошкић, Делегат: Милан Тодоровић
56886 КК Раднички (Обреновац) : КК Астра 91 : 68
(21:15, 26:16, 16:21, 28:16)
20.10.2018
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Петар Крал, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Торлак - слободна екипа
56875 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 105 : 91
(22:28, 27:30, 27:19, 29:14)
27.10.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Никола Чимбуровић, Делегат: Ђорђе Илић
56876 КК Слодес : БКК Раднички 85 : 76
(22:18, 21:14, 15:26, 15:15, 12:3)
27.10.2018
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Радовић, Немања Ковачевић, Делегат: Владимир Живановић
56877 КК Торлак : КК Беко 65 : 85
(19:22, 16:23, 12:15, 18:25)
25.10.2018
21:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Милош Димитријевић, Марко Перовић, Делегат: Зоран Ружић
56879 КК Барајево : КК Еко Спорт 78 : 71
(10:22, 23:15, 28:14, 17:20)
28.10.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Крал, Павле Шипка, Делегат: Зоран Божовић
56880 КК Астра : КК Борац Земун 69 : 80
(14:12, 13:25, 20:20, 22:23)
27.10.2018
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Шошкић, Небојша Перовић, Делегат: Слободан Павлица
КК Житко Баскет - слободна екипа
56869 БКК Раднички : КК Торлак 96 : 70
(19:25, 30:11, 24:17, 23:17)
03.11.2018
17:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Александар Бошковић, Филип Балешевић, Делегат: Никола Шошкић
56870 КК Борча : КК Слодес 70 : 85
(18:27, 21:20, 18:21, 13:17)
02.11.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Пајић, Петар Милановић, Делегат: Урош Чукић
56871 КК Еко Спорт : КК Астра 85 : 77
(21:18, 30:20, 22:13, 12:26)
02.11.2018
20:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Димитријевић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Миодраг Алексић
56873 КК Беко : КК Житко Баскет 100 : 61
(23:21, 30:17, 25:8, 22:15)
02.11.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Боривоје Ружић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
56874 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац Земун 93 : 79
(24:22, 27:17, 20:21, 22:19)
03.11.2018
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Драган Јаковљевић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Томић
КК Барајево - слободна екипа
56863 КК Слодес : КК Раднички (Обреновац) 96 : 55
(22:12, 24:10, 26:22, 24:11)
10.11.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Ђурђић, Александар Бошковић, Делегат: Зоран Ружић
56864 КК Торлак : КК Борча 79 : 84
(22:20, 31:20, 12:23, 14:21)
10.11.2018
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Петар Крал, Марко Шошкић, Делегат: Ђорђе Илић
56865 КК Житко Баскет : БКК Раднички 50 : 92
(15:24, 16:17, 5:22, 14:29)
13.11.2018
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Пајић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Павлица
56866 КК Барајево : КК Беко 65 : 79
(24:26, 11:16, 20:23, 10:14)
09.11.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Милан Тодоровић
56868 КК Борац Земун : КК Еко Спорт 91 : 68
(22:6, 15:28, 30:13, 24:21)
10.11.2018
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Боривоје Ружић, Делегат: Владимир Живановић
КК Астра - слободна екипа
56857 БКК Раднички : КК Барајево 87 : 72
(24:15, 27:8, 17:28, 19:21)
17.11.2018
17:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
56858 КК Борча : КК Житко Баскет 81 : 60
(24:20, 25:14, 18:9, 14:17)
17.11.2018
15:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Перовић, Павле Цветић, Делегат: Зоран Божовић
56859 КК Слодес : КК Торлак 102 : 72
(17:12, 18:23, 28:20, 39:17)
18.11.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Димитријевић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Никола Томић
56861 КК Беко : КК Астра 96 : 56
(19:17, 30:18, 25:6, 22:15)
16.11.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Шипка, Никола Младеновић, Делегат: Урош Чукић
56862 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 92 : 79
(27:23, 33:17, 20:17, 12:22)
19.11.2018
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Небојша Перовић, Никола Ђокић, Делегат: Миодраг Алексић
КК Борац Земун - слободна екипа
56851 КК Торлак : КК Раднички (Обреновац) 70 : 91
(23:30, 9:27, 17:20, 21:14)
29.11.2018
20:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Боривоје Ружић, Петар Милановић, Делегат: Ђорђе Илић
56852 КК Житко Баскет : КК Слодес 58 : 77
(13:19, 16:24, 16:15, 13:19)
27.11.2018
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Драган Јаковљевић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Ружић
56853 КК Барајево : КК Борча 79 : 72
(21:18, 23:19, 14:16, 21:19)
25.11.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Шошкић, Никола Видаковић, Делегат: Слободан Тодоровић
56854 КК Астра : БКК Раднички 60 : 89
(16:22, 15:22, 18:30, 11:15)
25.11.2018
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Бошковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Тодоровић
56855 КК Борац Земун : КК Беко 68 : 67
(16:14, 19:19, 14:18, 19:16)
24.11.2018
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Пајић, Милош Ђурђић, Делегат: Владимир Живановић
КК Еко Спорт - слободна екипа
56845 БКК Раднички : КК Борац Земун 83 : 68
(19:16, 20:15, 24:20, 20:17)
01.12.2018
17:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Саша Крсмановић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Урош Чукић
56846 КК Борча : КК Астра 89 : 60
(22:16, 22:8, 28:22, 17:14)
02.12.2018
15:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Перовић, Стеван Гуџулић, Делегат: Никола Томић
56847 КК Слодес : КК Барајево 88 : 45
(25:8, 14:14, 23:15, 26:8)
02.12.2018
12:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Боривоје Ружић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Павлица
56848 КК Торлак : КК Житко Баскет 82 : 98
(16:35, 21:19, 21:32, 24:12)
06.12.2018
21:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Александар Бошковић, Милош Димитријевић, Делегат: Никола Шошкић
56849 КК Беко : КК Еко Спорт 91 : 67
(19:15, 23:17, 19:12, 30:23)
03.12.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Небојша Перовић, Лука Максимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
56839 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац) 85 : 83
(18:14, 22:19, 24:20, 21:30)
11.12.2018
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Зоран Божовић
56840 КК Барајево : КК Торлак
13.12.2018
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Ђурђић, Никола Ђокић, Делегат: Ђорђе Илић
56841 КК Астра : КК Слодес 64 : 107
(18:31, 15:30, 16:20, 15:26)
09.12.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Шошкић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
56842 КК Борац Земун : КК Борча 83 : 71
(23:15, 25:22, 18:17, 17:17)
09.12.2018
11:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Никола Чимбуровић, Делегат: Миодраг Алексић
56843 КК Еко Спорт : БКК Раднички 59 : 92
(25:28, 12:24, 9:29, 13:11)
09.12.2018
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Павле Шипка, Никола Младеновић, Делегат: Зоран Ружић
КК Беко - слободна екипа
56894 КК Борча : КК Еко Спорт
14.12.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Никола Видаковић, Делегат: Милан Тодоровић
56895 КК Слодес : КК Борац Земун
15.12.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Бошковић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Шошкић
56896 КК Торлак : КК Астра
15.12.2018
12:50
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Милош Димитријевић, Филип Балешевић, Делегат: Владимир Живановић
56897 КК Житко Баскет : КК Барајево
18.12.2018
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Крал, Марко Шошкић, Делегат: Слободан Павлица
56898 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко
15.12.2018
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Марко Перовић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Никола Томић
БКК Раднички - слободна екипа