lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Торлак - КК Барајево
(56956) 03.04.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Торлак
83
КК Барајево
97
(22:30, 26:24, 12:29, 23:14)
03.04.2019
19:30:00
Хала Велефарм (Торлак)
Павле Шипка, Филип Балешевић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5