lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Астра
(56955) 31.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
96
КК Астра
76
(23:21, 34:23, 24:12, 15:20)
31.03.2019
13:00:00
Хала Слодес
Боривоје Ружић, Никола Видаковић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5