lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Торлак ОКК Београд
(56960) 06.04.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
71
КК Торлак ОКК Београд
94
(23:26, 12:26, 20:27, 16:15)
06.04.2019
18:30:00
Хала Визура Спорт
Немања Пајић, Драган Јаковљевић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5