lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Житко Баскет
(56959) 08.04.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
87
КК Житко Баскет
79
(27:15, 17:17, 26:18, 17:29)
08.04.2019
20:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Милош Ђурђић, Лука Максимовић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5