lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - БКК Раднички
(56937) 11.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
73
БКК Раднички
77
(10:22, 16:21, 26:11, 21:23)
11.03.2019
20:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Саша Крсмановић, Марко Перовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5