lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Житко Баскет - КК Борча
(56936) 12.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Житко Баскет
68
КК Борча
73
(15:13, 24:23, 15:3, 14:34)
12.03.2019
19:20:00
Балон Мајдан
Милош Прица, Никола Видаковић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5