lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Астра
(56892) 14.10.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
74
КК Астра
65
(10:16, 15:13, 29:13, 20:23)
14.10.2018
12:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Небојша Перовић, Немања Кривокућа. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5