lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Слодес
(56902) 22.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
76
КК Слодес
91
(27:30, 9:29, 23:15, 17:17)
22.12.2018
14:30:00
Балон Мајдан
Милош Ђурђић, Марија Ћирић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5