lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Торлак - БКК Раднички
(56924) 23.02.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Торлак
55
БКК Раднички
107
(14:23, 18:32, 14:26, 9:26)
23.02.2019
12:00:00
Хала Велефарм (Торлак)
, Марко Шошкић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5