lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Барајево
(56942) 16.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
73
КК Барајево
74
(18:14, 15:14, 21:26, 19:20)
16.03.2019
17:00:00
Хала спортова Жарково
Драган Јаковљевић, Немања Кривокућа. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5