lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   БКК Раднички - КК Астра
(56941) 16.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
БКК Раднички
96
КК Астра
61
(30:8, 14:22, 29:12, 23:19)
16.03.2019
19:00:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Немања Пајић, Марија Ћирић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5