lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Раднички (Обреновац)
(56863) 10.11.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
96
КК Раднички (Обреновац)
55
(22:12, 24:10, 26:22, 24:11)
10.11.2018
13:30:00
Хала Слодес
Милош Ђурђић, Александар Бошковић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5