lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Беко
(56866) 09.11.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
65
КК Беко
79
(24:26, 11:16, 20:23, 10:14)
09.11.2018
20:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Драган Јаковљевић, Милош Прица. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5