lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Борац Земун
(56895) 15.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
77
КК Борац Земун
74
(20:14, 16:19, 20:16, 21:25)
15.12.2018
13:30:00
Хала Слодес
Александар Бошковић, Небојша Перовић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5