lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Еко Спорт
(56894) 14.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
86
КК Еко Спорт
78
(18:14, 14:17, 28:16, 26:31)
14.12.2018
18:20:00
Хала спортова Жарково
Павле Шипка, Никола Видаковић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5