lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   БКК Раднички - КК Беко
(56965) 13.04.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
БКК Раднички
84
КК Беко
66
(24:24, 24:15, 24:17, 12:10)
13.04.2019
19:00:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Александар Бошковић, Милош Прица. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5