lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Слодес
(56948) 25.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
74
КК Слодес
88
(16:28, 12:31, 21:15, 25:14)
25.03.2019
20:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Петар Крал, Марко Шошкић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5