lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Борча
(56949) 23.03.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
72
КК Борча
51
(22:6, 16:19, 17:10, 17:16)
23.03.2019
20:30:00
Хала Визура Спорт
Александар Бошковић, Небојша Перовић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5