lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Беко - КК Торлак ОКК Београд
(56921) 17.02.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Беко
98
КК Торлак ОКК Београд
71
(39:15, 18:15, 13:28, 28:13)
17.02.2019
18:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Павле Шипка, Павле Цветић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5