lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - БКК Раднички
(56843) 09.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
59
БКК Раднички
92
(25:28, 12:24, 9:29, 13:11)
09.12.2018
16:15:00
Балон Мајдан
Павле Шипка, Никола Младеновић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5