lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Астра - КК Слодес
(56841) 09.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Астра
64
КК Слодес
107
(18:31, 15:30, 16:20, 15:26)
09.12.2018
13:30:00
Хала Слодес
Марко Шошкић, Филип Младеновић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5