lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Торлак ОКК Београд
(56840) 13.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
64
КК Торлак ОКК Београд
55
(16:12, 24:8, 15:12, 9:23)
13.12.2018
20:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Милош Ђурђић, Никола Ђокић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5