lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Торлак - КК Житко Баскет
(56848) 06.12.2018
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Торлак
82
КК Житко Баскет
98
(16:35, 21:19, 21:32, 24:12)
06.12.2018
21:20:00
Хала Велефарм (Торлак)
Александар Бошковић, . Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5